Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/130031/virtual/www/domains/kredyt-bez-zaswiadczen.eu/libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130031/virtual/www/domains/kredyt-bez-zaswiadczen.eu/plugins/system/jsntplframework/libraries/joomlashine/template/megamenu.php on line 228
Kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń - Kredyt bez zaświadczeń
Spółka Limity pożyczki Terminy splaty Czas decyzji Pierwsza pożyczka za darmo Weź kredyt
kredyt bez zaświadczeń netcredit.pl 150 zł - 4000 zł 1 - 30 dni 15 minut 2000 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń credit.pl 100 zł - 3000 zł 1 - 30 dni 15 minut 800 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń latwykredyt.pl 200 zł - 3000 zł 15 - 30 dni 15 minut 1000 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń vivus.pl 100 zł - 5000 zł 1 - 30 dni 15 minut 1600 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń extraportfel.pl 100 zł - 3500 zł 5 - 45 dni 15 minut 2000 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń viasms.pl 100 zł - 3000 zł 7 - 30 dni 15 minut 1000 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń wonga.pl 50 zł - 3000 zł 1 dzień - 12 miesięcy 15 minut Nie Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń pozyczkomat.pl 1200 zł - 3400 zł 7 - 24 dni 10 minut Nie Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń lendon.pl 100 zł - 5000 zł 5 - 30 dni 15 minut 2000 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń incredit.pl 100 zł - 10000 zł 61 dni - 24 m. ? 2000 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń zaplo.pl 1000 zł - 10000 zł 3 - 24 m. 15 minut Nie Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń creditstar.pl 100 zł - 1500 zł 5 dni - 3 m. 15 minut Nie Weź kredyt bez zaświadczeń >>
kredyt bez zaświadczeń ferratum.pl 100 zł - 5000 zł 15 dni - 24 m. 10 minut 1500 zł Weź kredyt bez zaświadczeń >>
   

Jak zdobyć tanią walutę na spłatę raty?

Dzięki wprowadzeniu ustawy antyspreadowej, od ośmiu miesięcy, klienci, którzy zaciągnęli kredyt walutowy mają możliwość płacenia miesięcznie około kilkadziesiąt złotych mniejszą ratę. Niestety jednak dużo osób nie wie o tej możliwości lub boi się samodzielnego zakupu waluty.
Jeśli chcemy obniżyć ratę swojego kredytu w takiej walucie jak: franki, czy euro, to powinniśmy podpisać aneks do umowy, który da nam możliwość samodzielnego kupowania waluty. Taki aneks w każdym banku nic nie kosztuje, ponieważ wynika to z wspomnianej już ustawy antyspreadowej. Kiedy zmienimy już sposób spłaty kredytu będziemy mieli możliwość płacenia mniej, jeżeli znajdziemy miejsce, w którym kurs sprzedaży waluty jest niższy niż w banku, gdzie spłacamy nasz kredyt. Przeważnie znalezienie takiego miejsca to nic trudnego, gdyż bankowe kursy są dosyć drogie.
Taką walutę na spłatę rat możemy kupić np. w kantorze. W tym miejscu kursy są zazwyczaj korzystniejsze od tych w bankach. Różnica jest dosyć istotna i pozwala nam, co miesiąc zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych. Jedyną wadą takich kantorów jest to, że musimy zanieść tak pełną gotówkę, a później walutę do banku, w którym spłacamy kredyt. Przez tą niedogodność wiele osób chce, aby to bank dokonał przewalutowania raty. Przez takie postępowanie rata jest wyższa, ale plusem jest to, że nie musimy chodzić po kantorach i różnych bankach. Kolejną rzeczą jest to, ze w kantorach istnieje problem z nabyciem franków.
Następnym wygodniejszym sposobem jest skorzystanie z internetowego kantoru. ich zaleta to nie tylko kursy, ale również to, że korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Nie wymaga ono chodzenia po mieście od kantoru do kantoru, natomiast wszystko odbywa się przez internet. taka wymiana jest bardzo szybka i tania, zasługą tego jest to, że kantory posiadają konta w w dużej ilości banków. Dzięki temu mogą wysłać swoim klientom walutę z rachunku w banku, w którym spłacają swój kredyt. Reasumując jest to tania, prosta i opłacana metoda, która odbywa się bez żadnych prowizji i bardzo szybko.

Kłopoty z życiem na kredyt

Obecnie około połowa pełnoletnich obywateli naszego kraju spłaca jakąś pożyczkę, bądź kredyt. Wynika to z badań ARC Rynek oraz opinii wykonanych na zlecenie gazety “Rzeczpospolita”. Dodatkową sprawą jest to, iż z ankiet wynika, że około 17 procent nie ma takich długów, ale w przyszłości planuję wziąć kredyt, bądź pożyczkę.
Czytając “Rzeczpospolitą” możemy dowiedzieć się, iż znacząca większość obywateli posiada pożyczkę gotówkową, a mniejszość spłaca kredyty odnawialne na koncie osobistym, kredyt mieszkaniowy oraz korzysta z limitu w karcie kredytowej.
W grupie ankietowanych, którzy posiadają kredyt, okazuje się, że 23 procent na spłatę rat przeznacza od 26 do 50 procent własnych dochodów, natomiast 5 procent obywateli przeznacza na spłacenie kredytów powyżej połowy swoich zarobków.
Na podstawie ankiet, gazeta wnioskuje, iż obostrzenia w dawaniu kredytów, które obowiązują od początku roku, doprowadzają do przechodzenia części klientów, którym odmówiono pożyczki, do firm pożyczkowych.
Ostatnimi czasu ogromnie wzrosła liczba klientów, którzy mają duże problemy z obsługą swoich rachunków. Z przeprowadzonych ankiet i raportu wynika, że już około 2 miliony 600 tysięcy osób nie płaci określonych rat w danym terminie, z czego raty dotyczą: opłat za energię elektryczną, gaz, czynsz, czy alimenty.
Więcej na ten temat możemy dowiedzieć się czytając gazetę “Rzeczpospolita”.

Kredyt balonowy

Kredyt balonowy jest bardzo wygodną metodą finansowania zakupu samochodu dla tych osób, które lubią samochody i często je zmieniają. Poniżej opiszę dokładnie, czym jest ten kredyt oraz jak go otrzymać.
Oprócz zwykłego kredytu na samochodowego możemy coraz częściej się spotkać z ofertą zakupu pojazdu za pomocą finansowania go z kredytu balonowego. Ów kredyt charakteryzuje się dużą “ratą balonową” , czyli po prostu ostatnią ratą na samochód.
Przez cały okres czasu trwania kredytu, płacimy dosyć niskie raty, natomiast ostatnia z tych rat wynosi np. około 20 procent całkowitej kwoty pojazdu. Niektórzy twierdzą, że ów rozwiązanie pomaga zaoszczędzić na miesięcznym wydatku, a przede wszystkim zwiększa zdolności kredytowe.
Zazwyczaj kredyt balonowy udzielany jest, na krótkie okresy czasowe, czyli około od 24 miesięcy do 60 miesięcy. jednak najpopularniejszy kredyt trwa 24 miesiące. W takim oto wypadku, “rata balonowa” wyniesie nas 50 procent ogólnej wartości pojazdu. W przypadku kredytu branego na 3 lata, ów rata wyniesie 40 procent wartości samochodu. Tak wysoka ostatnia rata daje nam możliwość swobodnego płacenia niskich miesięcznych rat. Na przykład: kiedy bierzemy kredyt na 36 miesięcy na kwotę 50 tysięcy złotych, przy wpłacie własnej, która stanowi 20 procent sumy całkowitej pojazdu, w standardowym kredycie rata wyniesie około 1600 złotych, natomiast w kredycie balonowym tylko 1000 złotych miesięcznie.
Jednak, aby dostać kredyt balonowy musimy spełniać warunek, jakim jest to, iż samochód musi być bardzo dobrze utrzymany, najlepiej jeszcze na gwarancji, Istotną rzeczą jest to, że ów kredyt przeznaczony jest dla wszystkich. Mogą go brać osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy. Wystarczają na to jedynie podstawowe dokumenty, czyli dowód osobisty, czy też zaświadczenie o zarobkach.

Kredyt w karcie

Bardzo dużo osób nie wie jak działa karta kredytowa. Myślą, że informacje o nieoprocentowanym kredycie, to atrapa.
Osoby, które posiadają kartę kredytową wiedzą, że korzystanie z nieoprocentowanego kredytu jest prawdą. Jest jeszcze spora grupa klientów, którzy uważają karty za coś nieprawdziwego. Mają oni podzielną opinię, gdyż z jednej strony słyszą, że kredyty są nieoprocentowane, a z drugiej strony, że są wysoko oprocentowane. Ten fakt powoduje wiele niedogodności.
Prawdą jest to, że taki kredyt na karcie może być nieoprocentowany, ale są pewne warunki. Jednym z nich jest wypłata gotówki z bankomatu – wtedy naliczane są odsetki. Jeśli jednak zapłacimy za zakupy kartą i spłacimy cały dług w terminie, to nie będziemy zmuszeni zapłacić żadnych odsetek. I tutaj uwaga. Jeśli spóźnimy się chociaż jeden dzień, to wtedy odsetki są naliczane. Dodatkowo są one bardzo wysokie (sięgają nawet 20 procent w skali roku).
Skorzystanie z kredytu bez oprocentowania nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać. Wystarczy pamiętać o dwóch powyższych zasadach. Dal ludzi, którzy zapominają o spłaceniu rat w terminie banki dają możliwość automatycznego pobrania gotówki z karty w określonym terminie. Oczywistym warunkiem jest to, iż na koncie musi znajdować się dana kwota.
Z ów kredytu bankowego można korzystać przez około 2 miesiące, lecz długość tego okresu jest dosyć różna. Mechanizm polega na tym, iż wykonane w danym okresie czasu płatności trzeba spłacić w ciągu 24 dni po jego zakończeniu.

Nowe przepisy o hipotekach

Już 29 kwietnia wchodzi w życie nowa ustawa deweloperska, w której dowiemy się więcej odnośnie kupowanych nieruchomości, kupowanych terenów oraz ochrony finansów osoby kupującej dom lub mieszkanie.
Osoby, które zdecydowały się na kupno mieszkania lub domu na rynku pierwotnym pod koniec kwietnia będą mogły skorzystać ze źródła informacji, które będzie dostępne dzięki ustawie o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, w skrócie ustawie deweloperskiej.
Każdy klient, który postanowi zakupić nową nieruchomość z rąk dewelopera, będzie mógł żądać przedstawienia:
- procesu finansowania i sprzedaży mieszkania lub domu,
- harmonogramu dotyczącego budowy danej nieruchomości,
- przekazania własności lokali na nabywców w formie aktu notarialnego.
Jedną z najważniejszych zmian, które wprowadza ustawa deweloperska, będzie natomiast konieczność zapewnienia przez dewelopera, co najmniej jednego z podanych poniżej ośrodków ochrony:
- zamknięty rachunek powierniczy
- otwarty rachunek powierniczy
- otwarty rachunek powierniczy z gwarancją ubezpieczeniową
- otwarty rachunek powierniczy z gwarancją bankową.
Każde z tych czterech zabezpieczeń ma na celu zminimalizowanie szansy na utratę środków wpłaconych przez klienta na konto bankowe dewelopera. Po dniu 29 kwietnia ryzyko związane z niewypłacalnością inwestora lub braku środków, koniecznych do ukończenia budowy zmniejszy się, gdyż każdy deweloper będzie dostawał od banku pieniądze dopiero wtedy, kiedy zakończy inwestycję bądź w ratach, w trakcie, gdy ów inwestycja jest realizowana.

Oprocentowanie kredytów samochodowych

Ostatnimi czasy kredyty samochodowe mają minimalne stopy oprocentowania i na razie nie zanosi się, aby to się zmieniło. Przyczyną tego jest słaba koniunktura na rynku motoryzacyjnym oraz rosnąca konkurencja między bankami.
W 2000 roku osoba, która kupowała samochód musiała liczyć się z dużym oprocentowaniem nominalnym wynoszącym około 21 procent. W następnych latach oprocentowanie malało o 3-4 procent. Obecnie natomiast wynosi ono nawet około 6 procent, ale zaskoczeniem dla nikogo już nie będzie znalezienie kredytu, którego oprocentowanie wynosi 4 procent. Ów oprocentowanie oferują najlepsze banki na rynku w trakcie promocji.
Jeżeli w 2008 roku kupilibyśmy samochód za 50 000 złotych, to po 4 latach będziemy musieli zwrócić do banku kwotę w wysokości 66 000 złotych. Dzisiaj kupując taki samochód, bylibyśmy zobowiązani do oddania kwoty w wysokości około 8 000 złotych mniejszej od powyższej. Ostatnio konkurencja na kredyty samochodowe między bankami ogromnie wzrosła. Coraz więcej ludzi planuje kupić sobie samochodów, a banki usiłują pokazać się z jak najlepszej strony. Właśnie to jest powodem tego, że banki decydują się na coraz nisze marże. Słaba koniunktura przekłada się na korzyść dla kredytobiorców. Pulsem nie jest tylko to, iż mogą oni dostać niskie oprocentowanie, ale najważniejsze, że łatwiej taki kredyt po prostu dostać. Obecnie coraz częściej banki wydłużają okres kredytowania, nie każą nam dawać dużo od siebie oraz często wprowadzają bardzo korzystne oferty promocyjne. Te zagrywki stosowane są po to, aby ożywić rynek i pokazać swoją wyższość nad konkurencją.

Reklamy kredytów mogą być mylące

Reklamy od zawsze zachęcały nas do wzięcia kredytów konsumenckich. Niestety dużo z pośród reklam nie ukazuje prawdziwych kosztów kredytu, mimo iż powinny.
Komisja Nadzoru Finansowego ma zastrzeżenia dotyczące sposobu i formy prezentacji reklamy kredytów gotówkowych, w niektórych bankach. Komisja zwraca uwagę, iż w kreacjach reklamowych ważne informacje odnośnie kredytu zamieszczanych jest na dole ekranu oraz ich forma zapisu, czyli czcionka jest znacznie mniejsza i mniej wyraźna niż w pozostałej części reklamy. Prze tą niedogodność klient nie może zobaczyć rzeczywistych kosztów kredytowych i ocenieniem ich.
Spółki finansowe podczas sporządzania reklamy dotyczącej oferowanego kredytu gotówkowego, powinny zamieścić w niej najważniejsze dane dotyczące kosztu kredytu. Dotyczy to przede wszystkim: stopy oprocentowania, dodatkowych opłat i prowizji w całkowitym koszcie pożyczki, wysokość rat oraz okres, w którym umowa będzie obowiązywać. Powyższe informacje powinny być pokazane w sposób prosty i zrozumiały dla czytającego taką reklamę klienta. Często te ważne informacje, pisane małą czcionką, są bardzo istotne i bez nich czytelnik nie może podjąć racjonalnej decyzji odnośnie wzięcia kredytu w takim banku.
Przygotowanie złej reklamy nie tylko może wprowadzić klienta w błąd, ale również bank będzie miał przez nią dużo nieprzyjemności. Niejednoznaczna perswazja zachęcająca do wzięcia pożyczki może znacznie obniżyć reputację banku, na której im najbardziej zależy. Okazuje się, że przez źle ujęte reklamy klienci niepoinformowani zadłużają się i maja problemy ze spłacaniem kredytów. Problemy te mogą powodować, iż bank będzie miał problemy z klientami, w wyniku czego wielu z niego odejdzie.

Windykator

Windykatorzy nie chcą już być “postrachem” osób, które nie płacą rat. Wolą oni być postrzegani za negocjatorów, a dłużnicy, jako ich klienci. Coraz częściej stosują oni miękkie podejście do sprawy i proponują ugodowe rozwiązanie problemu.
Dnia 11 kwietnia BIG InfoMonitor już po raz trzeci zorganizował spotkanie dla firm windykacyjnych z przedstawicielami sektora bankowego. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń i podzielenie się wiedzą odnośnie nowych kierunków rozwoju rynku zarządzania należnościami. Mottem przewodnim było: “Partnerstwo w relacjach z dłużnikiem. Nowy model komunikacji. ”
osoby, które zaproszono na ów spotkanie zwracali swoją uwagę na duże zmiany zachodzące w branży windykacyjnej. Mieli nadzieję, że trendy w najbliższych latach mogą stać się podstawa dla tego rynku. Główne firmy próbują zerwać z negatywnym postrzeganiem windykatora. Przedstawiciele ów firm widzą siebie jako negocjatorów, którzy próbują pomóc wybrnąć klientowi ze złej sytuacji.
Dyrektor Departamentu Dochodzenia Należności Detalicznych Banku Millennium mówiła, że bankom nie zależy na skreśleniu swojego klienta. Jeżeli banki przekazują dług firmie windykacyjnej, to tylko na dany okres czasowy. Później pragną, aby klient do nich wrócił. Bardzo rzadko, wręcz w ostateczności, wręcza się klientowi czerwoną kartkę i skreśla z rejestru. W branży zachodzą znaczące zmiany, czyli podejście do procesu windykacji. Kontakt z windykatorem będzie oznaczał negocjację. Cieszącą rzeczą jest to, że zmienia się również podejście klienta do firmy windykacyjnej. Będą oni chcieli częściej pójść na ugodowe rozwiązanie swojego problemu.

Kredyt hipoteczny

Osoby, które obecnie planują wziąć kredyt hipoteczny mają niełatwe zadanie. Głównym celem klientów jest pozyskanie taniego kredytu, jednak ostatecznie o wyborze pożyczki nie decyduje koszt kredytu, tylko kwota na jaką można go zaciągnąć.
W teorii najwyższą kwotę kredytu dają banki, które mają najniższe oprocentowanie. Ze względu na niskie koszty, rata będzie w miarę niska, natomiast w przypadku drogiego kredytu rata będzie duża nawet przy małej kwocie. W rzeczywistości jest jednak inaczej.
Obecnie atrakcyjne oprocentowanie nie idzie w parze z dużą zdolnością kredytową. Jest to spowodowane tym, że na zdolność kredytową wpływają zarobki osoby ubiegającej się o kredyt, czy koszt ogólny kredytu, ale również, co najważniejsze, polityka kredytowa banku.
Najlepszym rozwiązaniem między kosztem, a wysokością kredytu jest są oferty niewielu banków. Takim przykładem są mBank i Multibank. Oba banki są w stanie przyznać nam kredyt w wysokości 274 000 zł. Dodatkowym plusem jest to, iż te dwa banki znajdują się w gronie dziesięciu najlepszych, czyli najtańszych ofert. Jeżeli jednak kwota możliwa do zapożyczenia jest za mała, to pozostaje nam zwrócić uwagę na Bank Pocztowy. Jest to spowodowane tym, że spośród banków oferujących bardzo dużo zdolność kredytową, wypada on najlepiej w rankingu oprocentowania.
Reasumując. Kiedy planujemy wziąć kredyt hipoteczny, musimy wziąć pod uwagę dwie istotne rzeczy. Mianowicie koszt kredytu i oprocentowanie. Są to ważne rzeczy, które powodują, że jakiś kredyt jest atrakcyjny i bierze go duża ilość kredytów. Każdą ofertę musimy dobrze przeanalizować, ponieważ na rynku finansowym jest dużo ciekawych ofert i wszystko zależy od nas.

Kredyt bez zaświadczeń przez Internet – zestawienie najlepszych ofert

Szybkie kredyty bez zaświadczeń przez Internet są bez wątpienia jednym z najbardziej atrakcyjnych i innowacyjnych produktów finansowych znajdujących się na rynku, z których to chętnie korzystają osoby znajdujące się chwilowo na tak zwanym „zakręcie”.
Warunki konieczne do uzyskania tego typu kredytów przez pożyczkobiorcę nie są zazwyczaj skomplikowane i wymagają w gruncie rzeczy minimum zaangażowania.
Poniżej przedstawimy krótki ranking firm, jakie udzielają swym klientom równie atrakcyjnych pożyczek. Są nimi Provident, VIASMS, jak również SMS365.
 
Kredyt przez Internet w Provident

Provident to firma słynąca z udzielania błyskawicznych pożyczek gotówkowych na naprawdę atrakcyjnych warunkach. W jej przypadku kredytobiorca może liczyć na wiele udogodnień związanych z zaciągnięciem kredytu – chodzi głównie o indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalne potraktowanie potrzeb i oczekiwań. Szansę na kredyt gotówkowy w Providencie tak naprawdę mają nawet osoby bezrobotne, czy posiadające niekorzystną historię w Biurze Informacji Kredytowej.
Jak wziąć kredyt w firmie Prowident?
Aby zaciągnąć pożyczkę gotówkową w Providencie wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz kredytowy przez Internet, a następnie poczekać na błyskawiczny kontakt doradcy finansowego firmy, który w przeciągu maksymalnie 24 h oddzwoni na podany numer telefonu.
Dlaczego kredyt przez Internet właśnie w Providencie?
- sprawnie udzielana decyzja kredytowa (zazwyczaj w maksymalnie 24 h).
- kwota kredytu od 300 do 7000 PLN.
- kredyt udzielany bez ukrytych opłat.
- możliwość zaciągnięcia pożyczki przez Internet bez wychodzenia z domu.
- okres spłaty kredytu – nawet do 55 tygodni.

Kredyt przez Internet w NetCredit

NetCredit to nowoczesna firma kredytowa, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych osobą potrzebującym uzyskać niedużą sumę pieniędzy na okres maksymalnie 30 dni. Kredyty proponowane przez NetCredit wynoszą od 150 do 2100 PLN, a na ich uzyskanie mają szansę wszystkie osoby powyżej 20 roku życia.
Jak wziąć pożyczkę w firmie NetCredit?
Uzyskanie pożyczki w NetCredit jest w gruncie rzeczy bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie firmy, a następnie przesłać 1 grosz na rachunek bankowy NetCredit (w celu weryfikacji danych), aby w przeciągu zaledwie paru godzin otrzymać decyzję kredytową oraz potrzebną gotówką na podane wcześniej konto osobiste.
Dlaczego kredyt przez Internet właśnie w NetCredit?
- szybka decyzja kredytowa (udzielana zazwyczaj w kilka godzin od momentu rejestracji).
- możliwość uzyskania od 150 do 2100 PLN.
- pożyczka udzielana on-line.
- formalności ograniczone do minimum (bez zaświadczeń z pracy).
- okres spłaty kredytu – do 30 dni.

Kredyt przez Internet w ViaSMS

VIASMS powstała z myślą o osobach, które bardzo szybko potrzebują zaciągnąć pożyczkę o niezbyt dużej sumie (do 1500zł) na okres maksymalnie 30 dni.
Oferta firmy jest niezwykle atrakcyjna ze względu na to, iż proces uruchamiania kredytu odbywa się za sprawą bardzo prostego mechanizmu – wystarczy zarejestrować się w serwisie VIASMS i wybrać jedną z dwóch możliwości: wysłanie sms pod podany na stronie numer, bądź wypełnienie formularza kontaktowego, a w przeciągu nawet 24 h wskazana przez nas kwota znajdzie się na naszym koncie bankowym.
 
Dlaczego kredyt przez Internet właśnie w VIASMS?
- kwota kredytu od 100 do 1500 PLN.
- możliwość otrzymania kredytu przez Internet bez wychodzenia z domu!
- niskie raty i oprocentowanie.
- brak konieczności dostarczania zaświadczeń o zarobkach
- kredyt udzielany w nawet kilka godzin od momentu wysłania wniosku on-line!

Kredyt online w SMS365

SMS365 to firma oferującą pożyczki klientom, którym zależy przede wszystkim na błyskawicznym uzyskaniu gotówki. W SMS365 nie ma tutaj mowy o konieczności zatrudnienia, okazywaniu zaświadczeń o dochodach, dobrej historii kredytowej, czy też zgodzie małżonka – co z pewnością stanowi ogromną zaletę dla pożyczkobiorcy.
Uzyskanie pożyczki w SMS365 zostało zawarte w bardzo prostym i sprawnym mechanizmie, który dzięki profesjonalizmowi konsultantów zatrudnionych w firmie, powoduje, iż potrzebna przez klienta kwota w okresie nawet 24 godzin może znaleźć się na wskazanym koncie bankowym.
Dlaczego kredyt przez Internet w SMS365?
- możliwość uzyskanie pożyczki bez względu na sytuację finansową klienta.
- brak poręczycieli (do kwoty 2000zł).
- doradztwo wykwalifikowanych konsultantów.
- trzydziestodniowy okres kredytowania.
- łatwość otrzymania pożyczki.

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com